Razpis Projekta za šolsko leto 2017/18 na študijskem programu Mehatronika MAG

01.09.2017

Skladno s 3. sklepom 4. izredne seje Sveta Mehatronike z dne 31.8.2017 Vas pozivam, da do 20.9.2017 pošljete koordinatorju študijskega programa Mehatronika (ales.hace@um.si) predloge projektnih tem za študente drugega letnika 2. bolonjske stopnje Mehatronika MAG (Projekt) za študijsko leto 2017/18. Projekt se izvaja v zimskem semestru.

Projektne teme naj bodo primerne za skupino dveh ali največ treh študentov in morajo biti zastavljene tako, da bodo konvergirale v magistrska dela za vsakega študenta, ki bo sodeloval na projektu. Magistrsko delo se izvaja v poletnem semestru. Predloge projektnih tem pošljite na priloženem obrazcu (prosim samo ena stran). Upoštevajte, da mora imeti vsak mehatronski projekt ustrezna mentorja iz FERI in FS (učitelja na šp Mehatronika MAG). O predlogih bo razpravljal SM in jih predstavil študentom v prvem tednu pouka. Ti se morajo nato v enem tednu odločiti za projektno temo na kateri bodo delali, kontaktirati mentorje projektov in začeti z delom na projektnih nalogah. Mentorji projektov naj zagotovijo, da bodo študentje rezultate svojega projektnega dela oz. njegovega nadaljevanja na magistrskem delu predstavili na Letni konferenci Mehatronike ob koncu šolskega leta !

Predloge projektov lahko podajo tudi študentje, ki bodo v šolskem letu 2017/18 vpisani 2. letnik šp Mehatronika MAG. Študentska vloga za odobritev samostojnega projekta mora vsebovati:

• prošnjo za odobritev samostojne projektne teme,
  • izpolnjen obrazec za projektno temo, pri čemer je potrebno navesti naziv podjetja, delovnega mentorja v podjetju, žig podjetja in navesti odgovornost podjetja (pokrivanje vseh stroškov in zagotavljanje materialnih pogojev, zagotavljanje ustreznega delovnega okolja in varnosti, realizacija projekta v okviru izpolnjevanja študijske obveznosti študenta),
  • izpolnjen obrazec za prijavo teme magistrske naloge z delovnim naslovom in s podpisi obeh mentorjev (FS in FERI),
  • dispozicijo Projekta (oz. magistrskega dela) z izpostavljenim raziskovalnim problemom in podpisom mentorjev (FS in FERI).

Projekti na šp Mehatroniki MAG se izvajajo v laboratoriju FS in/ali FERI pod strokovnim vodstvom obeh mentorjev (učitelja na šp Mehatronika MAG).

izr.prof.dr. Aleš Hace