Vabilo na Letno konferenco Mehatronike 2017

26.06.2017

Na UM v sodelovanju FERI in FS izvajamo interdisciplinarni študijski program Mehatronike na dodiplomski in podiplomski stopnji. Posebno kvaliteto Mehatronike predstavlja projektno orientiran način študija. Študentski projekti se izvajajo večinoma v laboratorijih obeh fakultet, nekaj pa tudi v gospodarstvu. Javna predstavitev rezultatov projekta je zaključni del študijske obveznosti.

Predstavitev študentskih projektov tudi letos organiziramo na Letni konferenci Mehatronike, ki bo potekala v četrtek 29.6.2017 od 9.-15. ure v prostoru G2-DELTA na UM FERI.  Na njej se bodo predstavili študentje visokošolskega strokovnega, univerzitetnega in magistrskega študijskega programa Mehatronike skupaj z 31 projekti, ki se nanašajo na teme industrijske in izdelčne mehatronike, proizvodne in servisne robotike, avtomatizacijo, sistem močnostne elektronike, ipd. Povzetke teh projektov smo zbrali v zbornik, kjer so razvidne osnovne informacije, več podrobnosti pa boste lahko zvedeli na konferenci. Vsi projekti so zanimivi, zato vas v imenu organizacijskega odbora in Inštituta za robotiko vljudno vabim, da se udeležite Letne konference Mehatronike 2017!

izr. prof. dr. Aleš Hace