Vabilo na predstavitev projekta AQU

24.10.2017

Vabimo vas na sklepni dogodek projekta ERASMUS+ Automotive Quality Universities, ki bo v četrtek 26.10.2017 ob 13. uri na Fakulteti za elektrotehniko, računalništvo in informatiko Univerze v Mariboru, Koroška cesta 46, 2000 Maribor, v prostoru G2-Beta.

Cilj projekta je izobraževati inženirski kader za delo v avtomobilski industriji za integracijo razvojnih procesov in kvalitete izdelkov po principih Automotive SPICE®, funkcionalne varnosti in optimizacije Lean Six Sigma. Na UM-FERI je bil projekt v sodelovanju s partnerji iz tujine (TU Ostrava Češka, TU Graz Avstrija, ISCN Ltd. Irska, FH Joanneum Graz Avstrija, EMIRAcle Belgija) izveden na Inštitutu za robotiko in na Inštitutu za računalništvo.

Program dogodka je tukaj!

doc. dr. Miran Rodič

izr. prof. dr. Aleš Hace